• Свеж
Kisangel 2 парчиња ќебе бебе Унисекс неутрален фланел подарок новороденче и деца завиткани сегашни туш памук новороденче дете сино за примање розови девојки swaddle меки ?
zoom_in

Kisangel 2 парчиња ќебе бебе Унисекс неутрален фланел подарок новороденче и деца завиткани сегашни туш памук новороденче дете сино за примање

DEN 176.00

Стока
check Во продавницата

Примање момче за бебиња : Примање ќебиња е способно да ја задржи топлината на бебето ефикасно, одржувајќи го бебето топло Бебе кои примаат ќебиња : Со замаглување на бебето, ќебињата исто така обезбедуваат утроба како околина, одржувајќи го бебето во одлична позиција. Памучни фланели кои примаат ќебиња : Совршено е да се стави бебе кога е време за кревет, да му помогне на новороденчето да спие побрзо и потопло. Babyеби за бебешки момчиња : Бебе ќебе има анти-брчки и без лен, без бледнее, без карактеристики на топката, донесете топлина во зима. Органско ќебе за шипки : Примање ќебиња е способно да ја задржи телесната топлина на бебето ефикасно, одржувајќи го бебето топло. Меки ќебиња за примање. Примање момче за бебиња : Примање ќебиња е способно да ја задржи топлината на бебето ефикасно, одржувајќи го бебето топло. Бебе кои примаат ќебиња : Со замаглување на бебето, ќебињата исто така обезбедуваат утроба како околина, одржувајќи го бебето во одлична позиција. Памучни фланели кои примаат ќебиња : Совршено е да се стави бебе кога е време за кревет, да му помогне на новороденчето да спие побрзо и потопло. Babyеби за бебешки момчиња : Бебе ќебе има анти-брчки и без лен, без бледнее, без карактеристики на топката, донесете топлина во зима. Органско ќебе за шипки : Примање ќебиња е способно да ја задржи телесната топлина на бебето ефикасно, одржувајќи го бебето топло. Меки ќебиња за примање. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на ќебиња -нашето ќебиња за примање се совршено ќебе за размачкување на бебето веднаш штом бебето е меко примање ќебиња.

Поврзани производи..