• Свеж
QG ZZX Јамајка Земја Јас го сакам знамето на Јамајка, Божиќно порибување Божиќни чорапи камин виси чорап 18 инчи одморен декорација
zoom_in

QG ZZX Јамајка Земја Јас го сакам знамето на Јамајка, Божиќно порибување Божиќни чорапи камин виси чорап 18 инчи одморен декорација

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи. Совршен за Божиќ, Ноќта на вештерките, продажбата, промоциите, годишните церемонии, настаните во заедницата, сценските настапи, забавите за одмор, итн. Користете, чувајте ја бојата светла и долготрајна. Манжетната е зашиена со мек и меки фланелен материјал, мек, лесен и добар на допир, врвен занаетчиство и висококвалитетен материјал што може да се користи со години! Додава радосно празнично расположение и го украсува животот. За време на Ноќта на вештерките, Божиќ и Нова Година, донесете малку празнично расположение со овој забавен додаток, кој може да биде исполнет со мали подароци и подароци. Манжетните имаат мрежење за виси. Машината за миење на рацете што се мие, не бели. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката). Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи. Совршен за Божиќ, Ноќта на вештерките, продажбата, промоциите, годишните церемонии, настаните во заедницата, сценските настапи, забавите за одмор, итн. Користете, чувајте ја бојата светла и долготрајна. Манжетната е зашиена со мек и меки фланелен материјал, мек, лесен и добар на допир, врвен занаетчиство и висококвалитетен материјал што може да се користи со години! Додава радосно празнично расположение и го украсува животот. За време на Ноќта на вештерките, Божиќ и Нова Година, донесете малку празнично расположение со овој забавен додаток, кој може да биде исполнет со мали подароци и подароци. Манжетните имаат мрежење за виси. Машината за миење на рацете што се мие, не бели. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката).

Поврзани производи..