• Свеж
Brite Star 100 брои, престојувачки божиќни светла на Icicle, јасни
zoom_in

Brite Star 100 брои, престојувачки божиќни светла на Icicle, јасни

DEN 184.64

Стока
check Во продавницата

Одлично за употреба на отворено или затворено Вклучени сијалици за замена и осигурувачи. Батерии управувани со жици на мини светла. УЛ наведени светла. Оваа кутија содржи 1 сет на јасни светла за престојување на мраз. Секоја влакно има 100 светла и е „долга, вклучително и 5. 25" растојание помеѓу светилките и 5. 25 "растојание помеѓу капките на Icicle. Овие светла на Icicle се налетани на бела жица за да им дадат пореален изглед и да висат поцврсти со патентираниот клип за престој директно. UL наведен, погоден за внатрешна или надворешна употреба.

Поврзани производи..