• Свеж
Тигар мачка Божиќни керамички украси 2022-starвездички ноќен животински празник присутни Божиќни украси на дрво, слатко животно украси украс, украсен керамички украс
zoom_in

Тигар мачка Божиќни керамички украси 2022-starвездички ноќен животински празник присутни Божиќни украси на дрво, слатко животно украси украс,

DEN 111.52

Стока
check Во продавницата

Големина : Божиќни украси мерки 3 "во дијаметарcom со 1-рунда керамички украс, 1*златна низа и 1*кутија за подароци. Animalsивотни Божиќ украс : Нашите божиќни украси можат да бидат уникатен и смешен подарок за да му дадат на секој што има куче/ Мачка. Совршена за новогодишна елка, украс за дома, тоа ќе биде совршен начин да се создадат трајни, ovingубовни спомени. Еколошка керамика. Нема избледени, јасни обрасци, привлечни око. Обемна употреба на околината : Совршен за новогодишна елка, украс за дома, со жица од златна јамка може да се обеси на елки, врати и прозорци, wallsидови. ’Е совршен начин за создавање траен, ovingубов спомени. 100% задоволство на клиентите : Puresdesigns ги цени секој одговор на клиентите и нуди пријателска услуга за клиенти. Во секој случај не сте задоволни од набавката на нашиот производ, само слободно стигнете до нас. Ние сме подготвени да ви помогнеме на секој можен начин. Искрено се надевам дека би можеле да уживате во купувањето и да уживате во вашиот живот носење со нашите украси. Големина : Божиќни украси мерки 3 "во дијаметар.com со 1-рунда керамички украс, 1*златна низа и 1*кутија за подароци. Animalsивотни Божиќ украс : Нашите божиќни украси можат да бидат уникатен и смешен подарок за да му дадат на секој што има куче/ Мачка. Совршена за новогодишна елка, украс за дома, тоа ќе биде совршен начин да се создадат трајни, ovingубовни спомени. Еколошка керамика. Нема избледени, јасни обрасци, привлечни око. Обемна употреба на околината : Совршен за новогодишна елка, украс за дома, со жица од златна јамка може да се обеси на елки, врати и прозорци, wallsидови. ’Е совршен начин за создавање траен, ovingубов спомени. 100% задоволство на клиентите : Puresdesigns ги цени секој одговор на клиентите и нуди пријателска услуга за клиенти. Во секој случај не сте задоволни од набавката на нашиот производ, само слободно стигнете до нас.

Поврзани производи..