• Свеж
Новогодишна Елка Здолниште Божиќен Автомобил Божиќна Елка Мат Празнична Забава Декорација На Домот 30 € 30
zoom_in

Новогодишна Елка Здолниште Божиќен Автомобил Божиќна Елка Мат Празнична Забава Декорација На Домот 30 € 30

DEN 159.84

Стока
check Во продавницата

Здолништето за новогодишна елка е изработено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека на допир и многу удобнаГолемина : 30 " x30 "/36"x36 "/48"x48". Божиќните здолништа со печатени дизајни на дедо Мраз или снешко можат да додадат романтична и топла празнична атмосфера на семејствата или забавите. Дизајнот на црвениот ремен за обвивка го прави производот помала веројатност да се заниша наоколу и лесен за инсталирање. На отворот има вратоврска, што е погодно да се поправи Здолништето На Елката. Елка здолниште совршено за украсете Ја Вашата елка дома, канцеларии, забави, училишта, продавници, супермаркети итн. Можете да поставите кутии за подароци, торби за подароци, кукли, итн. на Здолништето На елката, кое е визуелно побогато и пополно и има посилна празнична атмосфера. Здолништето за новогодишна елка е изработено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека на допир и многу удобна.Големина : 30 " x30 "/36"x36 "/48"x48". Божиќните здолништа со печатени дизајни на дедо Мраз или снешко можат да додадат романтична и топла празнична атмосфера на семејствата или забавите. Дизајнот на црвениот ремен за обвивка го прави производот помала веројатност да се заниша наоколу и лесен за инсталирање. На отворот има вратоврска, што е погодно да се поправи Здолништето На Елката. Елка здолниште совршено за украсете Ја Вашата елка дома, канцеларии, забави, училишта, продавници, супермаркети итн.

Поврзани производи..