• Свеж
Д-Фантикс Елка Виси Гноми Орнаменти Сет на 8, Безличен Гном Елка Врвот, Елка Виси Декоративни, Дедо Гноми Кадифен Скандинавски Украси Одмор Дома Декор
zoom_in

Д-Фантикс Елка Виси Гноми Орнаменти Сет на 8, Безличен Гном Елка Врвот, Елка Виси Декоративни, Дедо Гноми Кадифен Скандинавски Украси Одмор

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

●Класични и Извонредни Божиќни Орнаменти●овие Кадифни Гноми имаат класично карирано тело и популарна шапка во боја Моранди, тие се шармантни и привлечни за очи и дефинитивно ќе го освојат срцето на секој љубител на гном! Ставете ги на Вашата елка и тие ќе додадат суптилен елегантен допир на вашата тематска забава и ќе станат дел од вашата празнична традиција ●Вклучен Јаже●Секое Божиќно кадифено џуџе доаѓа со соодветни црвени жици, Лесни за закачување на Гранките на Новогодишната елка, каминот, прозорците и скалите. Лесен за кукла Гноми, нема да ги оптоварува гранките На Новогодишната елка. Тие се супер слатки и совршен додаток на вашата колекција за божиќни украси. (Дедо Гном е висок околу 18 см/7,1 Инчи). ●Вклучен Јаже●Секое Божиќно кадифено џуџе доаѓа со соодветни црвени жици, Лесни за закачување на Гранките на Новогодишната елка, каминот, прозорците и скалите. Лесен за кукла Гноми, нема да ги оптоварува гранките На Новогодишната елка. Тие се супер слатки и совршен додаток на вашата колекција за божиќни украси. (Дедо Гном е висок околу 18 см/7,1 Инчи). ●Широка Апликација Овие комплети за украси За гном се погодни за весели забави со Божиќна Тема, дневни забави или какви било забави. Можете да ги закачите на врати, прозорци, ѕидови, полици за книги, тавани, растенија или каде и да сакате да декорирате. Овие приврзоци ќе донесат силна радосна атмосфера на вашата забава, совршен додаток на вашите празнични украси. ●Совршен Подарок За Божиќ●минијатурниот шведски кадифен гномс божиќен декор ќе биде уникатен украс што ја шири празничната атмосфера. Божиќниот украс е многу погоден за размена За Време На Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените На Ноќта на Вештерките и роденденот. Подароци за семејството, соседите, соработниците, децата и пријателите за да изразат добри желби. ●Класични и Извонредни Божиќни Орнаменти●овие Кадифни Гноми имаат класично карирано тело и популарна шапка во боја Моранди, тие се шармантни и привлечни за очи и дефинитивно ќе го освојат срцето на секој љубител на гном! Ставете ги на Вашата елка и тие ќе додадат суптилен елегантен допир на вашата тематска забава и ќе станат дел од вашата празнична традиција. ●Вклучен Јаже●Секое Божиќно кадифено џуџе доаѓа со соодветни црвени жици, Лесни за закачување на Гранките на Новогодишната елка, каминот, прозорците и скалите. Лесен за кукла Гноми, нема да ги оптоварува гранките На Новогодишната елка. Тие се супер слатки и совршен додаток на вашата колекција за божиќни украси. (Дедо Гном е висок околу 18 см/7,1 Инчи). ●Вклучен Јаже●Секое Божиќно кадифено џуџе доаѓа со соодветни црвени жици, Лесни за закачување на Гранките на Новогодишната елка, каминот, прозорците и скалите. Лесен за кукла Гноми, нема да ги оптоварува гранките На Новогодишната елка. Тие се супер слатки и совршен додаток на вашата колекција за божиќни украси. (Дедо Гном е висок околу 18 см/7,1 Инчи). ●Широка Апликација Овие комплети за украси За гном се погодни за весели забави со Божиќна Тема, дневни забави или какви било забави.

Поврзани производи..