• Свеж
Кинтоп завеса самовила светла за низа приклучок во трепкање 600 LED на отворено водоотпорен висин прозорец позадина за внатрешен двор свадба спална соба забава назад
zoom_in

Кинтоп завеса самовила светла за низа приклучок во трепкање 600 LED на отворено водоотпорен висин прозорец позадина за внатрешен двор свадба спална

DEN 527.84

Стока
check Во продавницата

[198ft 600 LED светилки за стринг на завеси] : Завесата за самовила Додадете прекрасна wallидна позадина за вашиот настан со светилки за завеси во водопади на Kingtop, тоа доаѓа со 20 светлосни нишки и секоја влакно содржи 30 парчиња LED светла. Ширината и висината од 19,68х9,8 стапки го прават доволно да се покријат повеќето прозорци и wallsидови за поголем приказ на светлина. [8 режими Завесата за самовила] : Комбинација, во бранови, секвенцијални, пароли, бркање/блиц, бавно бледнее, треперење/блиц и стабилно вклучено. Мулти поставки за кој било амбиент што се обидувате да го постигнете, едноставно притиснете го Buttom на приклучокот и можете слободно да го промените режимот. [Great Decoration For Indoor&Outdoor] : KINGTOP outdoor curtain lights are waterproof (IP65),Perfect for indoor/outdoor patio decorations, such as Outdoor Christmas tree, Valentine's Day, wedding decorations, Halloween decor, Holiday, Shows, Commercial Building, Shopping Center, итн. [Безбедни и лесни за инсталирање] : Овие самовила завеси светла се безбедни за допирање и нема да се прегреваат подолго време на употреба, многу лесно се инсталираат без заплеткано. [ГОЛЕМО ПОДДРШКА со 2-годишна гаранција] : Ако имате какви било проблеми со светлата за позадина на завесата на Kingtop на пред-продажба или после продажба, ве молиме слободно контактирајте со нас!.8ft 600 LED светилки за стринг на завеси] : Завесата за самовила Додадете прекрасна wallидна позадина за вашиот настан со светилки за завеси во водопади на Kingtop, тоа доаѓа со 20 светлосни нишки и секоја влакно содржи 30 парчиња LED светла. Ширината и висината од 19,68х9,8 стапки го прават доволно да се покријат повеќето прозорци и wallsидови за поголем приказ на светлина.

Поврзани производи..