• Свеж
Божиќни низа светла 2 пакувања чисти топло бело мини светла приклучок приклучок водоотпорен за затворен и отворен употреба UL наведен, 26,5 стапки за забава за нового?
zoom_in

Божиќни низа светла 2 пакувања чисти топло бело мини светла приклучок приклучок водоотпорен за затворен и отворен употреба UL

DEN 351.84

Стока
check Во продавницата

Креативни мини Божиќни светла сет : Оваа Божиќна светлина на сетот за бела жица вклучува 200 транспарентни мини-светла, вкупна должина од 51,7 стапки бели жици, а секоја сијалица е оддалечена 2,5 инчи Може да се поврзе од крај до крај за да ги задоволите вашите потреби за декорација, до 5 креативни светлосни жици. Заштита на очите Топло бело светло : Мини во затворено Божиќни светла сет со заштита на очите топла бела светлина и бела линија, што е одлично за дрвото, спалната соба, балконот и градинарските украси. Овие пенливи светла од 360º не само што можат да обезбедат добри ефекти на осветлување, туку и да донесат поромантична празнична атмосфера. Premium & Safe : Inbandescent Mini Christmas Lights се изработени од висококвалитетно материјално и врвно занаетчиство, вградени осигурувачи, универзална сертификација на UL-наведен, може да се користи безбедно, совршено за новогодишна елка, затворено, надворешно и забавно украсување. Независно осветлување и издржливост : Секоја од светлата е независно осветлена и не влијае на другата. Исклучувањето на една светлина нема да предизвика да излезат другите светла, што е многу лесен за корисниците. Овие мини жици од стандардно одделение се исклучително издржливи и имаат просечен живот од 2. Лесно за инсталирање : Божиќните светлосни комплети доаѓаат со 2 резервни осигурувачи и 4 резервни светилки за лесна замена. Оваа мини Божиќна светлина може да се поврзе од крај до крај и може да се прошири на подолга должина на врската, што го прави погоден за различни потреби за декорација. Може лесно да се инсталира без дополнителни алатки. Креативни мини Божиќни светла сет : Оваа Божиќна светлина на сетот за бела жица вклучува 200 транспарентни мини-светла, вкупна должина од 51,7 стапки бели жици, а секоја сијалица е оддалечена 2,5 инчи. Може да се поврзе од крај до крај за да ги задоволите вашите потреби за декорација, до 5 креативни светлосни жици. Заштита на очите Топло бело светло : Мини во затворено Божиќни светла сет со заштита на очите топла бела светлина и бела линија, што е одлично за дрвото, спалната соба, балконот и градинарските украси. Овие пенливи светла од 360º не само што можат да обезбедат добри ефекти на осветлување, туку и да донесат поромантична празнична атмосфера. Premium & Safe : Inbandescent Mini Christmas Lights се изработени од висококвалитетно материјално и врвно занаетчиство, вградени осигурувачи, универзална сертификација на UL-наведен, може да се користи безбедно, совршено за новогодишна елка, затворено, надворешно и забавно украсување. Независно осветлување и издржливост : Секоја од светлата е независно осветлена и не влијае на другата.

Поврзани производи..