• Свеж
Нацета 50 пакуваат божиќни закачалки од не'рѓосувачки челик за олуци со олук чувар, куки за метални метални метални метални
zoom_in

Нацета 50 пакуваат божиќни закачалки од не'рѓосувачки челик за олуци со олук чувар, куки за метални метални метални метални

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Овие висечки куки за Божиќни светло се лизгаат на стандардни олуци лесно без да ги туркате или да се тресат, за да можете побрзо да ги обесувате светлосните нишки и да ги симнете исто толку лесно Дизајнот на нашите куки што висат светлина значи дека можете да ги користите со тони различни божиќни светлосни нишки и Божиќни светилки. Тие ви овозможуваат правилно да се разделат вселенските светилки и да го држат влакната дури и ако носат големи светилки, мали светилки, светкави светилки и сите други омилени. Ставањето на Божиќни светла е повеќе од само за додавање убава естетика во вашиот дом. Тоа е начин да се поврзете со соседите, да ги кренете духовите на луѓето што возат и да создадат зимско искуство што вашите деца и семејство ќе го запомнат за цел живот. ??????????, ???????? Исто, дури и прецизност од почеток до крај за чист, шарен изглед што ќе го сакате. Куки од не'рѓосувачки челик отпорни на не'рѓосувачки челик-овие божиќни закачи за светло за надворешни простори се направени со тежок не'рѓосувачки челик што е 'рѓа и корозија и стои до дожд, снег и склоно време за да можете да ги користите цела сезона. ✅ Лесна инсталација и отстранување - дизајнирани да работат со чувари на олуци, нашите закачалки за светла на отворено го олеснуваат закачувањето на долги нишки на трепкачки LED светлосни нишки и потоа да ги отстраните исто толку брзо. Dimensionshook Димензија : Ве молиме измерете ја големината на дупката на олук чуварот што е поголема или еднаква на 2мм/0,08 “, ако големината се вклопува, тогаш овие куки за закачалка ќе работат. да се користи околу гаражата, во оставата, чајната кујна, или во други простори за складирање за виси работи како палта, јакни, крпи, градинарски материјали, торби и облека. Светлата доаѓаат со 50 индивидуални куки. Тие исто така се само вистинската големина да се лизгаат помеѓу повеќето чувари на лисја, за да можете да ги поставите или да ги симнете лесно.

Поврзани производи..