• Свеж
Богатства на Каролина CK4497CO1 Budgerigar Среќен Божиќен керамички украс, украси за новогодишни елки, висечки украс за Божиќ, празник, забава, подарок,
zoom_in

Богатства на Каролина CK4497CO1 Budgerigar Среќен Божиќен керамички украс, украси за новогодишни елки, висечки украс за Божиќ, празник, забава,

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Не'рѓосувачки челик Повеќеболен украс на новогодишна елка. Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи. Задниот дел од празничниот украс е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Печатено во САД. Ова е целосен украс на керамички диск во боја, се одликува со уметнички дела од еден од нашите уметници. Совршен подарок за миленичиња, кучиња, кучиња зетот, наставник, бејбиситерка, член на семејство или скоро за никого. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци од Буџиргар, колекционери на Буџиргар, керамички украс на Буџиргар. Прославете го Божиќ со овој Божиќен украс. Овој керамички украс е од колекцијата на богатството на Каролина, Среќна елка. Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи. Овој сјај бел керамички украс е одличен за Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за виси. Задниот дел од украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер.

Поврзани производи..