• Свеж
Rehoc 1 парче дрвена фигура оревократна оревчеста рорална дрвена оревница Св.
zoom_in

Rehoc 1 парче дрвена фигура оревократна оревчеста рорална дрвена оревница Св.

DEN 256.00

Стока
check Во продавницата

Ставете го на маса, дома, библиотека или просторија за декорација до поактивен и стил Исклучителна изработка, симпатична облици на оревчери, тоа би било фаворизирано од вашите и децата. Усвоен на материјал, оваа симулациска оревчерка е декоративна и издржлива за употреба. Дојдете со прекрасни форми на оревчеста. Лесен за употреба и поставување на рамната површина како што сакате. Симпатичниот и смешен изглед го прави одличен подарок за вашите деца и. Ставете го на маса, дома, библиотека или просторија за декорација до поактивен и стил. Исклучителна изработка, симпатична облици на оревчери, тоа би било фаворизирано од вашите и децата. Усвоен на материјал, оваа симулациска оревчерка е декоративна и издржлива за употреба. Дојдете со прекрасни форми на оревчеста. Лесен за употреба и поставување на рамната површина како што сакате. Симпатичниот и смешен изглед го прави одличен подарок за вашите деца и. Маико Оваа ставка е изработена од врвен материјал од дрво. Дрвото не е лесно да се валка и лесно се чисти. Тоа е декорација, затворено, кујна, и некои други прилики. Совршен подарок за вашите и семејствата. може да предизвика бојата на предметот во малку поразлична од реалното. Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

Поврзани производи..