• Свеж
Купувајте LC розово дрво за ламба Дома декор розова мулти -глава розово дрво LED светло светло затворено маса на маса за маса, ноќни светла украси
zoom_in

Купувајте LC розово дрво за ламба Дома декор розова мулти -глава розово дрво LED светло светло затворено маса на маса за маса,

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Зачудувајте ги гледачите : Оваа зачудувачка креација инспирирана од природата е многу богато во дизајнот Беспрекорно поседување за кој било lубител на природата, навистина ќе ги остави сите во страв и чудо. За небесен амбиент : прекрасното дрво светнува со 24 LED светла, вешто осмислени во секоја од розата. Светлината со висок интензитет додава романтичен сјај во целата просторија. Работена со батерии : Овие украсни светла се напојуваат со батерии 3x AA што ви овозможуваат да ги користите насекаде. Лесен : розовото дрво е исклучително лесен и е лесен за инсталирање насекаде. Идеално за : Дрвото е совршено за украсување на кој било агол од вашата куќа или канцеларија. Дизајнот инспириран од дрво го прави погоден и да го осветли и на отворено. Зачудувајте ги гледачите : Оваа зачудувачка креација инспирирана од природата е многу богато во дизајнот. Беспрекорно поседување за кој било lубител на природата, навистина ќе ги остави сите во страв и чудо. За небесен амбиент : прекрасното дрво светнува со 24 LED светла, вешто осмислени во секоја од розата. Светлината со висок интензитет додава романтичен сјај во целата просторија. Работена со батерии : Овие украсни светла се напојуваат со батерии 3x AA што ви овозможуваат да ги користите насекаде. Лесен : розовото дрво е исклучително лесен и е лесен за инсталирање насекаде.

Поврзани производи..