• Свеж
Онвон 5 парчиња шарени закрпи од лисја од јавори железо/шиење на везени апликации мотив јавори остава декорација на облека за везење облека за облека за поправка
zoom_in

Онвон 5 парчиња шарени закрпи од лисја од јавори железо/шиење на везени апликации мотив јавори остава декорација на облека за

DEN 111.68

Стока
check Во продавницата

Ironелезото на апликативни закрпи се забавен и едноставен начин за персонализирање на облеката, фармерките, маиците, јакните, панталоните, торбите, ранецот, капи и многу повеќе! Можете да ги поправите преку пеглање или шиење, а исто така можете да ги шиете по пеглање, за цврста и фитнес. Не само одлично за облека за поправка или дамка од покривање, исто така кул како декорација на облека. Чувајте ја површината чиста пред пеглање. Наместете ја температурата на температурата на облеката според употребата на железо. Предиво предиво со врвен квалитет со лепак на задниот дел, детален вез лесен за шиење и железо на; Апликацијата прикачена на облеката може да се пее, може да се суши и се чисти. 5 парчиња јавор остава закрпи со различна боја, можете да изберете различни закрпи за да одговараат на предмети со различен стил. 2,87 x 2,76 инчи/ 7,3 x 7 см. Ironелезото на апликативни закрпи се забавен и едноставен начин за персонализирање на облеката, фармерките, маиците, јакните, панталоните, торбите, ранецот, капи и многу повеќе!. Можете да ги поправите преку пеглање или шиење, а исто така можете да ги шиете по пеглање, за цврста и фитнес. Не само одлично за облека за поправка или дамка од покривање, исто така кул како декорација на облека. Чувајте ја површината чиста пред пеглање. Наместете ја температурата на температурата на облеката според употребата на железо. Предиво предиво со врвен квалитет со лепак на задниот дел, детален вез лесен за шиење и железо на; Апликацијата прикачена на облеката може да се пее, може да се суши и се чисти. 5 парчиња јавор остава закрпи со различна боја, можете да изберете различни закрпи за да одговараат на предмети со различен стил. 2,87 x 2,76 инчи/ 7,3 x 7 см. Карактеристики : Оваа ставка е лепенка за железо, идеална за украсување и овие закрпи можат да бидат пеглани или да ги зашијат фармерките, торбите, јакните и кошулите.

Поврзани производи..