• Свеж
Супериорни нишки Superbobs Polyester 72PK M-стил природно бело предводен бобин
zoom_in

Супериорни нишки Superbobs Polyester 72PK M-стил природно бело предводен бобин

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Кутија од 72 картонски еднострани бобини Кутија од 72 картонски еднострани бобини. Наменето за апликација, нишка од бобин, вез и ватирање. Стил М Бобинс * Боја : Бела * Направена од : Полиестер * Препорачана употреба : Бобин * Тежина на конец : 60wt * Должина : 240yds.

Поврзани производи..