• Свеж
Prym 021205 Прави иглички Благ челична сребрена боја 1.05 x 36 mm 500 грам кутија, 36 x 1,05 mm
zoom_in

Prym 021205 Прави иглички Благ челична сребрена боја 1.05 x 36 mm 500 грам кутија, 36 x 1,05 mm

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Благи челични иглички за декоративни и хобистички цели. Флексибилен материјал. Бои : злато, сребро и црно. Производ за висока Quaility Prim. Благи челични иглички за декоративни и хобистички цели. Флексибилен материјал. Бои : злато, сребро и црно. Производ за висока Quaility Prim. Челичните иглички често се користат од декоратори, цвеќарници и ентузијасти за занаетчиство, како и за канцелариски потреби. Игличките имаат глава без закопчување, дури и пополнување, која служи како површина на притисок што е пријателски за зафаќање. Овие благи челични иглички, кои се малку флексибилни материјали, исто така, можат да бидат свиткани малку, што е поволно кога се прават ракотворби и украсување. ПРИм ги носи овие пинови долги од 16 мм до 50 мм со различни површини во боја, како што се сребро, злато и месинг-боја или црна боја за вистинска примена. Тие се достапни или како пластичен канистер за складирање или како голем пакет за професионални потреби. Поради фактот дека овие иглички често се користат во големи количини како иглички за еднократна употреба, нивната ниска набавна цена е уште еден плус.

Поврзани производи..