• Свеж
Замена на Queenbox 50pcs #3 Zipper Повлечете го комплетот за поправка на главата за лизгање на патент за најлонски патенти за шиење багаж занаетчиска торба DIY Изработка, мешав
zoom_in

Замена на Queenbox 50pcs 3 Zipper Повлечете го комплетот за поправка на главата за лизгање на патент за најлонски патенти за шиење багаж

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Пакет : 50 парчиња 3# патент лизгач, само костум за поправка 3# најлонски патент, а не за други големини и метални/пластични патенти Лизгачи за заклучување на патентите со ливчиња за лабава се повлекуваат во шиење, накит, итн.-Ве молиме, kindубезно белешка : Ве молиме, потврдете ја големината на патентот е 3# пред да купите; Мали делови, ве молиме, држете се подалеку од децата. Широко апликации : најголемиот дел од патент може да се користи за да се направи или поправи облека, торби, торбички, фустани, здолништа, перници, торби за заштита од складирање облека, занаети за прилагодување на DIY, чанти, итн. Широка употреба : Постојат различни големини најчесто користена замена #5 Лизгачи на патенти на секаде за поправка на облека за DIY, јакни, облека, торби, палта, јакни, чанти, багаж, чанти, ранци. Предлог : Поправка и модификација на патентот бара одредена вештина и трпеливост. Значи, нема гаранција дека за прв пат ќе бидете успешни. Се препорачува да купите повеќе додатоци. Пакет : 50 парчиња 3# патент лизгач, само костум за поправка 3# најлонски патент, а не за други големини и метални/пластични патенти. Лизгачи за заклучување на патентите со ливчиња за лабава се повлекуваат во шиење, накит, итн.-Ве молиме, kindубезно белешка : Ве молиме, потврдете ја големината на патентот е 3# пред да купите; Мали делови, ве молиме, држете се подалеку од децата. Широко апликации : најголемиот дел од патент може да се користи за да се направи или поправи облека, торби, торбички, фустани, здолништа, перници, торби за заштита од складирање облека, занаети за прилагодување на DIY, чанти, итн. Широка употреба : Постојат различни големини најчесто користена замена #5 Лизгачи на патенти на секаде за поправка на облека за DIY, јакни, облека, торби, палта, јакни, чанти, багаж, чанти, ранци. Предлог : Поправка и модификација на патентот бара одредена вештина и трпеливост.

Поврзани производи..