• Свеж
Рајли Блејк дизајнира иглички, бели
zoom_in

Рајли Блејк дизајнира иглички, бели

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Занаетчиски материјали Занаетчиски материјали. Апликација Убави иглички од Лори Холт од пчела во мојата хауба вклучуваат 250 шарени иглички и доаѓаат во симпатична мала пластична контејнер за теглата на asonидар! Овие иглички се пократки, така што тие се совршени за апликација. Ставете неколку чудесни и забавни во ватирање со користење на овие убави иглички! Овој пакет содржи 250 апликативни иглички со разновидни глави на бои и пластична кутија.

Поврзани производи..