• Свеж
HHO BDSM симбол лепенка BDSM симбол лепенка извезена DIY закрпи Симпатична апликација шива железо на деца занаетчиски лепенка за торби јакни фармерки облека
zoom_in

HHO BDSM симбол лепенка BDSM симбол лепенка извезена DIY закрпи Симпатична апликација шива железо на деца занаетчиски лепенка за торби јакни

DEN 111.84

Стока
check Во продавницата

Димензија : 3x3 инчи Овие слатки закрпи се најдобри за облека, јакна, кошула, елек, капа, ранец и многу повеќе. Може и најдобро за текстил, облека, декоративни недостатоци на капакот, мали украси, создавање на слика за вез. Ја испраќам оваа ставка од Тајланд! Време на пристигнување : од Тајланд. 1 - 2 недели до ЕУ, Велика Британија, Австралија, сепак, некаде до 3 недели - многу ретко, но само во случај!. 2 - 4 недели во САД, Канада, сепак, некаде до 6 недели - многу ретко, но само во случај!. Димензија : 3x3 инчи. Овие слатки закрпи се најдобри за облека, јакна, кошула, елек, капа, ранец и многу повеќе. Може и најдобро за текстил, облека, декоративни недостатоци на капакот, мали украси, создавање на слика за вез. Ја испраќам оваа ставка од Тајланд! Време на пристигнување : од Тајланд. 1 - 2 недели до ЕУ, Велика Британија, Австралија, сепак, некаде до 3 недели - многу ретко, но само во случај!. 2 - 4 недели во САД, Канада, сепак, некаде до 6 недели - многу ретко, но само во случај!. Повеќето од моите клиенти ги добија своите пакувања во времето на пристигнување или побрзо, само неколку што добија малку доцна од вообичаеното. Ве молам, испратете ми порака, ако не сте ја примиле вашата ставка или ако имате проблем со предметот пред да оставите повратни информации.

Поврзани производи..