• Свеж
Влажни Облоги Ајлајнер За Родителска Торта Со Четка За Апликатор-Вода Активиран Сув Притиснат Ајлајнер-Долготрајна, Живописна Боја, Отпорен На Дамки-Веганска Суро
zoom_in

Влажни Облоги Ајлајнер За Родителска Торта Со Четка За Апликатор-Вода Активиран Сув Притиснат Ајлајнер-Долготрајна, Живописна Боја, Отпорен

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

Засили ја играта со ајлајнер со нашите Богати, Живописни Пигментирани Бои Долготрајни И Отпорни На Вода. Доаѓа со четка за ајлајнер! Добијте го тоа елегантно обложено око со прецизност и леснотија со обезбедена четка. Или користете за уметност за очи!. Нашите ајлајнери активирани со вода може да се користат како боја на телото!. Вегански И Суровост Слободен. Нашите ајлајнери активирани со вода се толку лесни за употреба и ќе траат вечно! Едноставно ставете капка вода. Вртете ја четката наоколу за да ја залепите, а потоа нанесете! Може да се користи и за уметност за сенки и бои за тело. Доаѓа со бесплатна четка за ајлајнер!.

Поврзани производи..