• Свеж
Лореал Париз Обемна Маскара За Перење Мачки, 628 Црна, 0,27 Течна Унца,
zoom_in

Лореал Париз Обемна Маскара За Перење Мачки, 628 Црна, 0,27 Течна Унца,

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Нашата прва маскара за инстант волумен со жестока целосна густина на трепките Четка за брзо полнење ја доловува секоја трепка за да испорача непосреден волумен и полнота. Брзо полнење, ултра-сјајна црна формула обезбедува волумен на мачки во еден слој и сјајни мазни трепки. За најжестокиот изглед На Мачки, пробајте Обемен Ноар За Мачки со подлабоки, поинтензивни црни пигменти.

Поврзани производи..