• Свеж
Тера Тетоважи Црна Хена Привремени Тетоважи 75+ Мандала Тетоважи Цвеќиња, Мандали, Слонови &засилувач; повеќе! Водоотпорен Нетоксичен Долготрајни Совршен За Плажа, ?
zoom_in

Тера Тетоважи Црна Хена Привремени Тетоважи 75+ Мандала Тетоважи Цвеќиња, Мандали, Слонови &засилувач; повеќе! Водоотпорен Нетоксичен

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Мандали Племенски нараквици. И многу повеќе дизајни кои се дизајнирани лесно да се применуваат каде и да сакате. Над 75+ Нови и зачудувачки дизајни што одговараат на прикажаните живописни слики, совршени за фестивалот Коачела! Овие смели црни тетоважи прават одлични идеи за подароци за неа и самостојни подароци!. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Нашите привремени тетоважи ќе траат неколку дена и ќе го задржат својот смел живописен изглед. Да не зборуваме, тие се водоотпорни и доаѓаат во прекрасни дизајни, вклучувајќи цвеќиња, мандали, слонови и многу повеќе!. ВОДООТПОРЕН И НЕТОКСИЧЕН - овие стилски лажни тетоважи со накит се нетоксични, безбедни и можат да се носат насекаде на вашето тело. БРЗО И ЛЕСНО ДА ГО ПРИМЕНИТЕ вашиот изглед за помалку од 1 минута со овој жежок нов тренд. Овие стилски тетоважи од фолија лесно се отстрануваат со триење на маслото за бебиња. Носете го како нараквици, ленти за раце, на ногата, грбот, рамото, лицето, па дури и косата!. СРЕЌНА ГАРАНЦИЈА ЗА КЛИЕНТИТЕ-уверени сме дека ќе ви се допадне новиот блинг, така што вашата нарачка е поддржана од нашите 30-дневни пари назад од која било причина, загарантирана. Бидете сигурни да ги проверите нашите други колекции за повеќе прекрасни дизајни. Над 75+ Нови и зачудувачки дизајни што одговараат на прикажаните живописни слики, совршени за фестивалот Коачела! Овие смели црни тетоважи прават одлични идеи за подароци за неа и самостојни подароци!. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Нашите привремени тетоважи ќе траат неколку дена и ќе го задржат својот смел живописен изглед.

Поврзани производи..