• Свеж
Тајландски Слон Убава Древна Цветна Шема 4Х8 Во Мегади Налепница За Тетоважа Тело Рака Нога Тело Уметност Убавина Шминка Кул Отстранлива Водоотпорна Налепница За Т
zoom_in

Тајландски Слон Убава Древна Цветна Шема 4Х8 Во Мегади Налепница За Тетоважа Тело Рака Нога Тело Уметност Убавина Шминка Кул

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Големина : 4Х8 Инчи Брод од ДХЛ е-трговија . Нормално, предметот ќе добие сад 11-21 работни дена од датумот на бродот. секогаш е побрзо од проценетата испорака. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : 1. Исчистете ја и исушете ја кожата целосно. Изберете шема, оставете 5 мм од рабовите за да ја исечете и излупите пластичната обвивка. Ставете ја шемата за тетоважа надолу на вашата кожа и истријте влажна крпа или сунѓер покријте ја тетоважата 20-30 секунди. Нежно излупете го аголот на потпорната хартија за да проверите дали е префрлен. Како ДА СЕ ОТСТРАНИ : Едноставно натопете ја тетоважата со бебешко масло или алкохол за триење во домаќинството околу неколку минути,а потоа исчистете ја. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Прекинете ја употребата ако се појави иритација. Не ставајте директно на око. Не за деца под 3 години.

Поврзани производи..