• Свеж
Усна Вибрации Кармин Со Витамин Е Масло &засилувач; Шеа Путер Од Алмај, Мат Финиш, Хипоалергични, Девојка Шеф, 0.14 Мл
zoom_in

Усна Вибрации Кармин Со Витамин Е Масло &засилувач; Шеа Путер Од Алмај, Мат Финиш, Хипоалергични, Девојка Шеф, 0.14 Мл

DEN 116.00

Стока
check Во продавницата

Богата боја влијание за прекрасни, изјава одлуки усни Удобно на усните; нелепливи, не-сушење. Секој кармин има уникатна мантра, најдете ги вашите омилени!. Формулиран со витамини Е Нелеплив, не-сушење. Секој кармин има уникатна мантра, најдете ги вашите омилени!. Формулиран со витамини Е И Ц и Шеа Путер. Достапно во 24 нијанси : 12 креми, 10 мат и 2 топери. Како и секогаш, Хипоалергично, без Мирис. Еднократен удар, кармин во боја со висок удар што доаѓа во мат, крем и завршна обработка. Уникатната форма на куршум обезбедува леснотија на примена. Измешајте и совпаѓајте ги нијансите за да создадете смел изглед што дава изјави. Носете сами или обложете еден од нашите врвови над вашата омилена нијанса за светкав, прекрасен сјај.

Поврзани производи..