• Свеж
Рачна Храна Шеќер Здроби Кармин И Сјај За Усни Нијанси На Кадифе Течен Кармин Комплет За Женска Шминка За Усни Долготрајна Водоотпорна Нелеплива Чаша Бледнее Гол К
zoom_in

Рачна Храна Шеќер Здроби Кармин И Сјај За Усни Нијанси На Кадифе Течен Кармин Комплет За Женска Шминка За Усни Долготрајна Водоотпорна

DEN 115.36

Стока
check Во продавницата

Гаранција За Доверба-Гарантираме Дека Сите Вообичаени Производи Биле Подложени На Ригорозно Тестирање На Квалитетот Доколку Имате Какви Било Проблеми За Време На Употребата, Ве Молиме Контактирајте Не Навреме И Добијте Задоволително Решение. Кармин-Овој Комплет За Сјај За Усни Содржи Кармин И Течен Сјај За Усни Во Популарни Нијанси Од Класични Актови До . Совршен Е За Вашите Дневни Потреби. КЛАСИЧНА ФОРМУЛА - Овој Гламурозен Кадифен Комплет Кармин Е Направен Со Состојки Кои се Водоотпорни, Пот-, Долготрајни, нелепливи и Хидратантни. Кадифената Завршница Ги Прави Вашите Усни Попривлечни. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ-Без Разлика Дали сте Почетник Или Шминкер, Овој Комплет Кармин Ќе Ви Овозможи Тони Време За Шминкање, Само Дефинирајте Ги Усните Прецизно Со Течна Нијанса на Усните, А Потоа Пополнете Ја Бојата Со Мелем За Усни И Подготвени Сте Да Одите Ќе Има Гламурозна Шминка за Усни. НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ЖЕНИ - Овој Гол Кармин е Совршен Подарок за Жена која Сака Шминка, Додека Неговата Богата Боја Може да Ги Задоволи Вашите Секојдневни Потреби. Исто Така, Може да Се Даде На Вашата Омилена Дама Како Подарок За Роденден или Подарок За Денот на Вљубените. Рачна Храна Шеќер Здроби Кармин И Сјај За Усни Нијанси На Кадифе Течен Кармин Комплет За Женска Шминка За Усни Долготрајна Водоотпорна Нелеплива Чаша Бледнее Гол Кармин Подарок 4мл Пакети За Сјај за Усни за Тинејџерски Девојки Кармин И Сјај За Усни Нијанси На Кадифе Течен Кармин Комплет За Женска Шминка За Усни Долготрајна Водоотпорна Нелеплива Чаша Бледнее Гола Материјал За Подарок За Кармин : Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Поврзани производи..