• Свеж
Сируп За Усни Кнедли За Глазура За Усни Кнедли Фелдр Не Капка Боја Натопена Чаша Црвен Водоотпорен Бел Сјај За Усни Овошна Глазура За Усни Долга Водоотпорна Водоот?
zoom_in

Сируп За Усни Кнедли За Глазура За Усни Кнедли Фелдр Не Капка Боја Натопена Чаша Црвен Водоотпорен Бел Сјај За Усни Овошна Глазура

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема Да Избледат Дајте Ви Секси Искуство. Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Забави. Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел. Бојата Може Малку Да Варира Поради Поставувањето На Бојата На Секој Поединец. Лесно За Нанесување И Чистење-оди : Ова е Многу Удобна, Многу Убава Шминка за Усни, Лесна за Носење. Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Лесно , Брзо И Чисто. Карминот Не Содржи Никакви Хемикалии , Кои Се, Трајни И Шармантни, Можат Да Ви Помогнат Да Бидете Поубави. Долготрајни Водоотпорни, Бидете Сигурни Дека Ќе Го Носите Долго Време. Усна Сируп Усна Глазура Кнедли Фелдр Не Капка Боја Натопена Чаша Црвена Водоотпорна Бела Усна Сјај Овошје Усна Глазура Долга Водоотпорна Кадифена Усна Сјај Сјај Усна Глазура Кнедли Фелдр Не Капка Боја Натопи Чаша Црвена Водоотпорна Бела Усна Сјај Овошје Усна Глазура Долг Водоотпорен Кадифе Усна Сјај Материјал : залепете Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 17гр.

Поврзани производи..