• Свеж
Мастило Привремени Тетоважи, Екстра-Голема Полутрајна Тетоважа, Една Премија Лесна, Долготрајна, Водоотпорна Темп Тетоважа Со Засега Мастило-Трае 1-2 Недели, Натпри
zoom_in

Мастило Привремени Тетоважи, Екстра-Голема Полутрајна Тетоважа, Една Премија Лесна, Долготрајна, Водоотпорна Темп Тетоважа Со Засега

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Преголеми го со нашите најголеми тетоважи досега! Пробајте ги новите екстра-големи дизајни На Инкбокс, со стилови до 9 инчи во должина Тестирајте привремен ракав за тетоважа, преголема тетоважа на бутот или убав привремен дизајн на грбот. Сите долготрајни и реални. Кожа Длабоко, Но Не Премногу Длабоко : Тетоважите Со Мастило Се прават Со Засега Мастило, што Е полутрајна технологија која го издвојува Мастилото од привремените тетоважи што ги знаевте како дете. За разлика од повеќето лажни или привремени тетоважи, Мастилото работи затоа што седи во вашата кожа, а не над неа. Трае Подолго Од Повеќето Привремени Тетоважи : додека повеќето привремени тетоважи траат само неколку дена, Мастилото трае до 1-2 недели и е отпорно на вода. Можеш да се тушираш, да се потиш и да си го поминеш денот. Само избегнувајте чистење, и добро сте да одите. Вашата тетоважа постепено исчезнува бидејќи вашата кожа природно ексфолира и регенерира. Лесно За Нанесување : Лесно нанесете ја тетоважата Со Мастило за 1-2 минути, а потоа изладете 1 час. Одвојте време да читате, пеете, проследувате, медитирате. ти го правиш тоа. Имајте на ум, вашата тетоважа ќе се затемни во текот на 24-48 часа. Тестирано Без суровост И Безбедност : Мастилото е направено од формула без суровост и е тестирано за безбедност! Внимание : само за надворешна употреба. Не нанесувајте никаде на лицето. Не нанесувајте на вратот, горниот дел од градите, интимните области или иритираната или оштетена кожа. Преголеми го со нашите најголеми тетоважи досега! Пробајте ги новите екстра-големи дизајни На Инкбокс, со стилови до 9 инчи во должина. Тестирајте привремен ракав за тетоважа, преголема тетоважа на бутот или убав привремен дизајн на грбот. Сите долготрајни и реални. Кожа Длабоко, Но Не Премногу Длабоко : Тетоважите Со Мастило Се прават Со Засега Мастило, што Е полутрајна технологија која го издвојува Мастилото од привремените тетоважи што ги знаевте како дете.

Поврзани производи..