• Свеж
Евангелието Голф Топката Пикап Алатка - 3 Пакет Путер Прилог Топката Ретривер
zoom_in

Евангелието Голф Топката Пикап Алатка - 3 Пакет Путер Прилог Топката Ретривер

DEN 127.84

Стока
check Во продавницата

АЛАТКА ЗА ПИКАП ЗА ТОПЧЕ ЗА ГОЛФ : 3 пакувајте алатка за пикап што лесно се прицврстува на крајот на путерот за вшмукување и подигнете ја топката за голф од чашата или земјата ЗАЧУВАЈТЕ ГО ГРБОТ : Нема повеќе наведнување за да земете топчиња за голф; 3 пакетот е одличен за споделување со пријателите. ОДГОВАРА НА СТАНДАРДНИТЕ СТАВАЧИ : Прилогот одговара на повеќето стандардни рачки за ставање со обем од 3,75 инчи или помалку. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од премиум, лесна гума за да останете на вашиот туткач или да ги чувате во џебот од торбата за голф за лесен транспорт. Пикап Алатката За Голф Топче За Голф Ќе ви го спаси грбот од свиткување за да земете топчиња за голф. Овој додаток за туткање веднаш се прикачува на стандардните рачки за ставање со обем од 3,75 инчи или помалку. Овој сет вклучува 3-пакет за споделување со вашите пријатели! Пикап Алатката За Голф Топче Е изработена од премиум, лесна гума за да остане на вашиот туткач или да се чува во џебот од торбата за голф за лесен транспорт. Евангелијата, исто така, стои зад нашите производи 100% , така што Можете да ја купите Алатката За Пикап За Голф Go Sports со доверба!.

Поврзани производи..