• Свеж
ВОЈОХТ Брод Браник 10 х 28 Инчи, Брод Браник Браник Пакет од 4 и Пумпа за надувување
zoom_in

ВОЈОХТ Брод Браник 10 х 28 Инчи, Брод Браник Браник Пакет од 4 и Пумпа за надувување

DEN 2719.84

Стока
check Во продавницата

Штит И Заштита На бродот : браниците на пристаништето на бродот совршено го штитат вашиот брод за време на брановите и ги штитат чамците од оштетување предизвикано од масивниот судир помеѓу тврдите површини Тоа може да биде и одличен избор како сидро пловка. Засилени Дупчиња : браникот на бродот е дизајниран со засилени дупчиња на двата краја. Тоа може да биде веднаш обесени со линии или хоризонтално или вертикално. Беспрекорната едноделна конструкција избегнува разделување и го продолжува работниот век. Врвна Издржливост : браниците на браникот на бродот се изработени од врвен винил со дизајн на вертикални ребра за да додадат цврстина и да имаат добра отпорност на пункции и солзи и добро се снаоѓаат при ОТПОРНОСТ на УВ и затегнатост на гас. Едноставен и Брз За Употреба : Пакетот вклучува четири браници за чамци, игла за надувување, четири јажиња и една рачна пумпа. Браниците лесно се надувуваат и издувуваат. Едно лице може брзо да ги надува сите четири браници за 10 минути без никаква комплицирана постапка. Исто така, постојат четири приклучни јажиња за лесна суспензија. Различни Апликации : овој браник на брод прави извонредна работа во заштитата на вашиот брод или брод. Погоден е за повеќето мали и средни чамци како кану, понтон, едрилица итн. Штит И Заштита На бродот : браниците на пристаништето на бродот совршено го штитат вашиот брод за време на брановите и ги штитат чамците од оштетување предизвикано од масивниот судир помеѓу тврдите површини. Тоа може да биде и одличен избор како сидро пловка. Засилени Дупчиња : браникот на бродот е дизајниран со засилени дупчиња на двата краја. Тоа може да биде веднаш обесени со линии или хоризонтално или вертикално. Беспрекорната едноделна конструкција избегнува разделување и го продолжува работниот век. Врвна Издржливост : браниците на браникот на бродот се изработени од врвен винил со дизајн на вертикални ребра за да додадат цврстина и да имаат добра отпорност на пункции и солзи и добро се снаоѓаат при ОТПОРНОСТ на УВ и затегнатост на гас.

Поврзани производи..