• Свеж
Lmsxct Долг Ракав Екипажот Вратот Кошули За Жени Денот На Вљубените Подарок Блузи Симпатична Љубов Срце Графички Пуловер Трендовски Дуксери
zoom_in

Lmsxct Долг Ракав Екипажот Вратот Кошули За Жени Денот На Вљубените Подарок Блузи Симпатична Љубов Срце Графички Пуловер Трендовски Дуксери

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени и 7-15 Дена Испорака. БЕЛЕШКА ЗА ГОЛЕМИНА - - - ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Можете да се повикате на нашата СОПСТВЕНА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на сликата на производот за да ја пронајдете вашата најдобра форма. (Голем Попуст, Купи 2 добие 35% попуст, Купи 4 добие 1 слободен!!!). Валентин Ден Дозвола Топла Продажба Денес Се Занимава, Се Повлече на затворање. Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Висат или Линија За Сушење. МАТЕРИЈАЛ : мешавина Од памук, мека и удобна.Комбинацијата на полиестер и спандекс го прави овој врв многу мек, супер растеглив и удобен, дише и пријателски за кожата. Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триење на ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. КАРАКТЕРИСТИКИ : Смешно печатење со љубовно писмо и графички срце, двојки гноми печатени дуксери со долги ракави, класичен дизајн на вратот на екипажот, го прават мода и едноставна. Уникатен и смешен дизајн, и прави одличен подарок за вашата девојка. Денот на вљубените пуловер плус големина, леопард љубов срце кошула, Валентин џемпер, Раглан ракав Карирани срцето маичка блуза. ПРИЛИКИ : денот на Вљубените долги ракави кошула жените е совршен за секојдневниот живот, улична облека, шопинг, датира, патување, партија, одмор, работа, крајбрежје, одмор, ноќ надвор, плажа, клуб, салата, отворено, пријатели собир, фотографија. Убави кошули може да се подарат и на вашата љубовница, мајка, баба, тетка итн. Погоден за подарок За Денот На Мајката, Подарок За Денот на Вљубените, подарок За Денот На Жената, маица за одмор за патување, подарок за роденден. ДОБАР НАТПРЕВАР : овој пуловер за печатење на срцето на вљубените оди добро со мантили, јакни, кардигани, палта, фармерки со висок струк, хулахопки, шорцеви, хеланки, здолништа, јога панталони, високи потпетици, патики и чизми. Денот на вљубените љубов срце графички дуксер за жени костум за пролет, fall, зима. Ве прави стилски и убави. КВАЛИТЕТ ПО ПРОДАЖБАТА : ветуваме дека ќе обезбедиме квалитетна услуга по продажбата. Го слушаме вашиот глас и го дотеруваме секој последен детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да Ве сервисираме. ДОДАЈ ВО Кошничка СЕГА!. H здраво, Драг Пријател,Добредојдовте на ☛ lmsxct store продавница ✿ ✿ За Нас - Lmsxct Е меѓународен бренд Кој Се Фокусира на женски фустан, блузи, палто, јакна, дуксер, дуксер, кошула, костим за капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, pj сет, итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Опис на производот : Материјал : Полиестер, Дебелина На Спандекс : Стандардна Должина : Сезоната На Прикажување На Сликата : Season, Зима, Пролет,Лето Пол : Женски, Жени, Тинејџерски Девојки Стил : Валентин Празничен Стил, Мода, Обична Пригода : Денот На Вљубените, Дома, На Отворено, Секојдневно, Секојдневно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксер Белешки : 1.

Поврзани производи..