• Свеж
NCAA Kentucky Wildcats 1998 Финале четири мега билет
zoom_in

NCAA Kentucky Wildcats 1998 Финале четири мега билет

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Создадено од вистински билет за игра и зголемен приближно 500% Печатено на архивско платно. Рачна завиткана на дрвени шипки за носилки. Официјално лиценциран од CLC/College Vault. Направено во САД официјално лиценциран. Печатено на архивско платно и монтирани на дрвени шипки за носилки. Направени во САД. Мега билетите се врвни wallидни уметности. Тие се создадени од автентични билети за игри, зголемени 500%, печатени на архивско платно и професионално поставени на истегнување. Официјално лиценцирани од CLC College Vault, мега билетите се спортска историја претворена во уникатна wallидна уметност. Тие се создадени од вистински билети за игри, зголемени приближно 500%, отпечатени на архивско платно и рачна завиткана на дрвени шипки за носилки. Совршен за автограми. Севкупна големина : 14 (W) x 31 (H) X 3/4 (D).

Поврзани производи..