• Свеж
Thinvik 12.2 ММ Челик Кука За Burley Приколка, Бебе Велосипед Приколки Замени Прилог-Деца Burley Пчела Велосипед Приколка Накуцване Спојка Прилог-Деца Приколки Адаптер Замена
zoom_in

Thinvik 12.2 ММ Челик Кука За Burley Приколка, Бебе Велосипед Приколки Замени Прилог-Деца Burley Пчела Велосипед Приколка Накуцване

DEN 159.84

Стока
check Во продавницата

●Иновативна работа со традиционални велосипеди, како и диск сопирачка и целосна суспензијаОдговара НА QR оски и цврсти оски до 12mm (od_ 0.Не одговара На напуштање на стилот На Бризер. ①Сигурен е направен од висококвалитетен челик.Цврста конструкција и добро изградена. ●Обрнете внимание на 12мм Преку Оски ќе бара прилагодена Преку Оска. Оваа заменска оска има надворешно навојување. Ако се надградувате Од Класична Кука до Челична Кука, ќе ви треба И Флексибилен Конектор. ●Пакетот Вклучува 1*90°Челичен Накуцване + 2 Иглички За Заклучување.

Поврзани производи..