• Свеж
Живеалиште Скејтборди Скејтборд Палубата Грб Зелена 8.5
zoom_in

Живеалиште Скејтборди Скејтборд Палубата Грб Зелена 8.5

DEN 1034.40

Стока
check Во продавницата

Димензии : 8,5" х 32,25", 14,25 " Меѓуоскино Растојание Графички : Место боја печатени палубата. Изградба : Класичен 7 множење канадски хард рок јавор. Палуби продадени во избрани бои за дамки од дрво од горниот и долниот дел. За жал, не можеме да примиме специфични барања за боја на дамки.

Поврзани производи..