• Свеж
АБУС Бордо Комбо 6100, 90см, Со Нов Држач ЗА монтирање НА Ш, Модел 2017
zoom_in

АБУС Бордо Комбо 6100, 90см, Со Нов Држач ЗА монтирање НА Ш, Модел 2017

DEN 1360.00

Стока
check Во продавницата

Челични шипки од 0,22 мм, со дополнителна мека обвивка од 2 компоненти за да се спречи оштетување на бојата на велосипедите Решетките, куќиштето, врските, како и потпорните елементи на системот за заклучување се изработени од специјален стврднат челик. Двокомпонентните обликувани цифри гарантираат доживотна видливост. Индивидуално подесување код. Ниво На безбедност 9, Тежина : 2,75 фунти, Обем : 35,40 инчи.

Поврзани производи..