• Свеж
Bladesusa-Универзална кожа од меч од кожен меч-челичен хардвер, прилагодливо лакирање за соодветно вклопување, дизајнирано да одговара на широк спектар на мечеви и шуг?
zoom_in

Bladesusa-Универзална кожа од меч од кожен меч-челичен хардвер, прилагодливо лакирање за соодветно вклопување, дизајнирано да одговара

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

8 "инчи во целост Универзална кожа од меч со меч. Прилагодливо лакирање за соодветно вклопување. Универзална кожа од меч. Прилагодливо лакирање за соодветно вклопување. Мечот не е вклучен. Универзална кожа од меч. Оваа универзална жаба со меч е дизајнирана да одговара на широк спектар на мечеви и шуга, дозволувајќи им да бидат суспендирани од ременот преку кожни ленти. Theабата доаѓа со прилагодливо лакирање, така што носителот може да ја собере жабата за големини кои опфаќаат скромен гулаб за да држат голем долг меч, сè додека ја поддржуваат тежината од појас што се носи со половината. Направено од црна кожа со челичен хардвер, оваа универзална меч жаба е сигурно да се вклопи во буквално секаков вид облека што бара меч. Оваа универзална жаба со меч е дизајнирана да одговара на широк спектар на мечеви и шуга, дозволувајќи им да бидат суспендирани од ременот преку кожни ленти. Theабата доаѓа со прилагодливо лакирање, така што носителот може да ја собере жабата за големини кои опфаќаат скромен гулаб за да држат голем долг меч, сè додека ја поддржуваат тежината од појас што се носи со половината.

Поврзани производи..