• Свеж
1979 Топс # 40 Лојд Слободен Сан Диего Клиперс НМ/Мт Клиперс Гилфорд Колеџ
zoom_in

1979 Топс 40 Лојд Слободен Сан Диего Клиперс НМ/Мт Клиперс Гилфорд Колеџ

DEN 80.00

Стока
check Во продавницата

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате А мора да има за секој Лојд Слободен фан!. Одлично за секој колекционер На Сан Диего Клиперс. Ние сме # 1 продавач на гроздобер картички преку интернет, Картичките На Дин имаат над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Еден Превозот Задолжен-Без разлика колку картички-и повеќето нарачки брод истиот ден!. 1979 Топс # 40 Лојд Слободен Сан Диего Клиперс (Кошарка Картичка) НМ/Мт Клиперс Гилфорд Колеџ. Картичките на дин беа основани во 2001 година Од Дин Хенли, колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и неспортски картички. Нашиот инвентар порасна на повеќе од милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и 5000 квадратни метри. канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви понудиме брза и лична услуга. Дин има напишано и две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што сте го направиле. Ние го гарантираме тоа!СН : СТ01 01 3099.

Поврзани производи..