• Свеж
3 парчиња маска лента за лента Неопрена нуркачка лента за нуркање Неопрен маска лента Скуба удобна и не -лизгачка нуркачка лента за завиткување за нуркање и нуркачк
zoom_in

3 парчиња маска лента за лента Неопрена нуркачка лента за нуркање Неопрен маска лента Скуба удобна и не -лизгачка нуркачка лента за завиткување

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Receiveе добиете : Пакетот содржи 3 парчиња капаци за ленти за нуркање Neoprene во различни обрасци, кои лесно можат да одговараат со вашите костими за капење, доволна количина може да ги исполни вашето семејство и барањата за дневна употреба и замена Ефективна заштита : лентата за маска за нуркање неопренови е лесен за прилагодување, што помага да се задржи лентата за маска на место за да се спречи влечење и плетење на косата, и обезбедува дополнителна удобност при елиминирање на непријатноста предизвикана од тесна лента, добар помошник за нуркање, нуркање на нуркање, нуркање или loversубители на пливање. Неопрен материјал : лентата за завиткување на нуркање е изработена од неопренови материјал, кој е безбеден и нетоксичен; Рабовите на шевовите се цврсто зашиени без дополнителна нишка, а рабовите на шевовите се тешки, не се лесни за кршење, стилски и убави, издржливи за употреба. 3 Различни обрасци : Покривот за ленти за нуркање на неопренови има 3 различни обрасци, вклучувајќи бранови, ајкули и модели на вода, погодни за ентузијасти за нуркање кои сакаат различни обрасци. Лесен за инсталирање : лентата за маска за нуркање е лесна за употреба, само треба едноставно да го лизнете едниот крај на лентата за маска од товата за да ја поминете низ лентата за нуркачки очила, а потоа да го поминете едниот крај на лентата за маска преку другиот каиш јамка; Неколку минути подоцна, можете да уживате во нуркање и пливање.

Material:
neoprene
Size:
7.87 x 3.42 inch/ 20 x 8.7 cm
Color:
as shown in the pictures
Package includes:
3 x Neoprene dive strap covers:
Warm notes:
1.Please allow a little error on the size due to manual measurement.:
2.The color might exist slight difference due to different displays. :

Поврзани производи..