• Свеж
Нокмопо Женски Кошули Краток Ракав Мода Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Солидна Неправилна Полите Маица Блузи
zoom_in

Нокмопо Женски Кошули Краток Ракав Мода Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Солидна Неправилна Полите Маица Блузи

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : женска мода маица со кратки ракави. Модерен висок и низок раб; печатењето Во Цврста боја е опционално; лесен мек памук и материјал од коноп; основниот симпатичен врв ја покажува вашата самодоверба и шармантен изглед. Мода и тренд, додадете убавина во вашата гардероба 2023 женски модни блузи, женски блузи и кошули и кошули со кратки ракави и блузи кои се неопходни за канцелариски празници и состаноци. Дизајн : Елегантна Маица, едноставен основен врв за пуловер, нов дизајн и уникатен стил прават да изгледате поубаво, модерно и елегантно. Уникатниот дизајн на јаката и ракавите може добро да ги измени вратот и раката, правејќи да изгледате витко и шармантно. Лабав крој, мек и удобен материјал, памучна ткаенина што дише. Прилика : едноставниот дизајн го прави погоден за секоја пригода. Погоден за секојдневно носење, одмор, канцеларија, плажа, семејство, улична работа, секојдневно, патување, трчање, училиште, состаноци, забави и какви било други прилики. Погоден за соодветни фармерки, шорцеви, хулахопки, спортски панталони или здолништа. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Материјал : женската кошула со кратки ракави е изработена од 35%памук, 60%полиестер, 5% спандекс, многу мека и удобна, лесна, дише, мека и удобна. Тоа е кул за носење во пролет, лето илиumn. Ги слушаме повратните информации на клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, удобност и мекост. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Внимание : Машинско Перење Или Ладно Миење Раце. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате.Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страницата поради Компјутерот, но не грижете се, само малку. Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, нема да жалам! Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис На Производот" пред да нарачате. кратки ракави женски кошули за денот на вљубените женски врвови летни шарени кошули жени велигденски блузи за жени плус големина летни врвови плус големина врвови за женски основни маици за жени плус големина врвови за жени облечени блузи за жени обични летни женски блузи елегантни секојдневни хавајски кошули деловни обични врвови за жени деловни блузи за жени жени плус големина блузи маици жени графички јога блузи за жени женски новини т-кошули графички маици за жени гроздобер партија врвови за жени. женска облека женски врвови без ракави печатени кошули за жени ладни блузи за рамо за жени плус бела кошула за фустани женски лелеави врвови плус големина вежбајте блузи сини кошули за жени надвор од рамо блузи за жени мода женска облека врвови за бејзбол маици за жени ленени со кратки ракави кошули со копчиња за жени виолетови блузи со кратки ракави за жени блузи за вежбање со отворен грб за жени врвови за породилно вежбање врвови со светки за жени за жените.

Поврзани производи..