• Свеж
Абаодам 1 Поставете Деца Опрема Спортски Заштитници За Скејтбординг Велосипедизам-
zoom_in

Абаодам 1 Поставете Деца Опрема Спортски Заштитници За Скејтбординг Велосипедизам-

DEN 568.00

Стока
check Во продавницата

Дишењето и облогите обезбедуваат ладен проток на воздух и го ограничуваат потењето додека спортувате рампа, наменета за безбедност и удобност. Оваа опрема е дефинитивно добар избор за да им дозволите на вашите деца да сакаат спорт. Совршен подарок за секоја пригода роденден, денот на децата, Божиќ, И. Секоја подлога има цврсти прилагодливи ремени што ги прават многу удобни за ставање. Погоден за деца лизгање на ролери, возење велосипед, скејтборд, качување и други активности на отворено. Опис предметот е збир на професионални и практични детски влошки за велосипедизам за лизгање на ролери, кој вклучува еден пар влошки за колена, еден пар влошки за лактите и еден пар заштитници за раце. Влошките се изработени од издржлива најлонска ткаенина, материјал со сунѓер и цврста јп школка за добро да ги заштитат нивните зглобови.Карактеристики-Боја : Избрана Боја.- Материјал : мрежеста ткаенина и ЈП.- Големина С : околу 12.- Големина М : околу 13.- Големина Л : околу 14.- Дишењето и облогите обезбедуваат ладен проток на воздух и го ограничуваат потењето додека спортувате.- рампа, наменета за безбедност и удобност.- Секоја подлога има цврсти прилагодливи ремени што ги прават многу удобни за ставање.- Оваа опрема е дефинитивно добар избор за да им дозволите на вашите деца да сакаат спорт.

Поврзани производи..