• Свеж
Сјајна Одбојкарска Мрежа, Надворешна Спортска Класична Мрежа За Замена На Одбојка За Столбови На Плажа Во Дворот На Градината Не Се Вклучени
zoom_in

Сјајна Одбојкарска Мрежа, Надворешна Спортска Класична Мрежа За Замена На Одбојка За Столбови На Плажа Во Дворот На Градината Не Се Вклучени

DEN 332.80

Стока
check Во продавницата

Издржлива Одбојкарска Мрежа Изработени од висококвалитетна полиетиленска и најлонска ткаенина Оваа мрежа е завиткана од четири страни најлонска ткаенина, двојно шиење, атрактивна и издржлива. Мрежи со стандардна Големина 32 СТАПКИ x 3 СТАПКИ (950 СМ* 90 СМ), 4 инчна квадратна мрежа. Не само погоден за обука и натпревар, туку и за рекреативни спортски игри. Повеќенаменска Мрежа За Замена Повеќекратна употреба, платно песок / мрежа за одбојка на плажа или мрежа за одбојка во градина / двор, совршена за училиште, семејство, спорт, забава и други игри. Лесен За Инсталирање Одбојкарската Мрежа доаѓа со кабел за јаже на врвот, а на аголот на мрежата има громети и јажиња. Лесно се повлекува директно и поправа. Флексибилен И Пренослив Кога не го користите, можете да го преклопите и да го чувате во торба. Мал и заштедува простор. Совршен за игри на отворено / затворено со вашето семејство или пријатели, за да ги натерате сите да уживаат во забавата на одбојкарските игри. Лесен и пренослив, Совршен за домашна или професионална употреба. Лесен за инсталирање, двојно шиење, со челична жица. Најлонска Ткаенина, издржлива и посилна за употреба. Дојдете со торба за носење, пренослива. Според дизајнот на стилот на турнирот, нето димензии : 32 'х 3'. Прилагодлива висина : 3 стапки, за возрасни и деца.

Поврзани производи..