• Свеж
2003 година Тим за Билс на Бафало ги постави сметките за Бафало сметки за НМ/МТ
zoom_in

2003 година Тим за Билс на Бафало ги постави сметките за Бафало сметки за НМ/МТ

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Buffalo Bils Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Вилис МекГеј, Дру Бледсо и oshош Рид. Овој сет на тимот на Билс „Topps Buffalo“ од 2003 година содржи 11 картички, во просек во близина на состојба на нане/нане 8. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Buffalo Bils. Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Вилис МекГеј, Дру Бледсо и oshош Рид. Овој сет на тимот на Билс „Topps Buffalo“ од 2003 година содржи 11 картички, во просек во близина на состојба на нане/нане 8. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. Тимот на Билс за Билс на Топс Бафало ги постави сметките за Бафало (SET) NM/MT. Овој сет на Билс на „Топс Бафало“ во 2003 година ги содржи фудбалските картички „Топс“ во 2003 година и прави одличен подарок за секој обожавател на Билс. Со инвентар од над 15,000 тимски комплети, картичките на Дин има Team Setts & во близина на тимски сетови за скоро за секој тим, во повеќе услови, за сите спортови, за повеќето големи сетови издадени помеѓу 1909 и 2003 година.

Поврзани производи..