• Свеж
2019-20 Панини Револуција #78 Клеј Томпсон Голден Стејт Вориорс Кошаркарска картичка
zoom_in

2019-20 Панини Револуција 78 Клеј Томпсон Голден Стејт Вориорс Кошаркарска картичка

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира. Голден Стејт Вориорс. Прикажана фотографија. Вистинската ставка може да варира. Голден Стејт Вориорс. 2019-20 Кошаркарска картичка Панини Револуција. Соберете го целиот сет и побарајте инсерти овде. Бродови со единечна картичка во држач за заштита. Состојбата на картичката е нане. Имаме тимски комплети за бејзбол, фудбал, кошарка, хокеј и фудбал. Имаме голем избор на картички за автограми, дресови и меморијали!.

Поврзани производи..