• Свеж
Скоти Пипен потпиша пресечен потпис ПСА ДНК 84514726 Тим за соништа во Чикаго Булс - Автограм НБА фотографии
zoom_in

Скоти Пипен потпиша пресечен потпис ПСА ДНК 84514726 Тим за соништа во Чикаго Булс - Автограм НБА фотографии

DEN 931.20

Стока
check Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА фотографии. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани НБА фотографии. Скоти Пипен потпиша Cut Signature PSA DNA 84514726 Тим за соништа во Чикаго Булс Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Скоти Пипен. Меморијабилии на Чикаго Булс.

Поврзани производи..