• Свеж
Oshош Хадер потпиша 8x10 Фото PSA/DNA Milwaukee Brewers Autographed - Автограмирани фотографии од MLB
zoom_in

Oshош Хадер потпиша 8x10 Фото PSA/DNA Milwaukee Brewers Autographed - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Oshош Хадер потпиша 8x10 Photo PSA/DNA Milwaukee Brewers Autographed Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм, меморија за Jош Хадер. Меморијабилии на Милвоки Пивара.

Поврзани производи..