• Свеж
Ерик Бишоф 1999 Топс WCW/NWO Nitro Wrestling Потпишана автограмирана картичка - Фотографии за борење автограми
zoom_in

Ерик Бишоф 1999 Топс WCW/NWO Nitro Wrestling Потпишана автограмирана картичка - Фотографии за борење автограми

DEN 614.40

Стока
check Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии во борење. Eric Bischoff 1999 Topps WCW/NWO Nitro Wrestling потпиша автограмирана картичка Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, холограмот нема да биде вклучен меморија.

Поврзани производи..