• Свеж
RLQ SNOKER BALL Обука, материјали за билијард, топка за обука на базен со топка, тренер за снукер, игри и додатоци за табели за базени
zoom_in

RLQ SNOKER BALL Обука, материјали за билијард, топка за обука на базен со топка, тренер за снукер, игри и додатоци за табели за базени

DEN 781.12

Стока
check Во продавницата

Големината на топката со снукер е со дијаметар од 52,5 мм Може да се користат научни дизајн, мала вратило на главата, голема вратило и девет вратило на главата. Погодно и за почетниците и за напредните играчи да вежбаат. Вистинското борбено искуство, секоја практика е еквивалентна на формален штрајк. Топката е мазна и непречена, не само што практикува мазност, туку и практикува правилно продолжување. Snooker Cue Ball Големина : 52,5 mm Случајна боја Изберете ја листата за пакување 1 * топка 1 * база.

Поврзани производи..