• Свеж
Кевин Љубов Кливленд Кавалерс Делукс Врамени Автограм Бела Адидас Свингман Џерси-Горна Палуба-Автограм Нба Дресови
zoom_in

Кевин Љубов Кливленд Кавалерс Делукс Врамени Автограм Бела Адидас Свингман Џерси-Горна Палуба-Автограм Нба Дресови

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нба Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нба Дресови. Овој дрес е лично потпишан од Кевин Лав. Секоја врамена маичка доаѓа двојно сплетена во слава на црно дрво, има две фотографии и има две врежани логоа на тимот. Официјално е лиценциран од Националната Кошаркарска Асоцијација и доаѓа со холограм и сертификат за автентичност од Горната Палуба. Има димензии 36 "х 44" х 2 " и е подготвен да виси во вашиот дом или канцеларија. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен кевин Љубов сувенири. Кливленд кавалирс сувенири.

Поврзани производи..