• Свеж
Дејв Винфилд Автограм/Потпишан Њујорк Роулингс Реплика Мах Про Шлем
zoom_in

Дејв Винфилд Автограм/Потпишан Њујорк Роулингс Реплика Мах Про Шлем

DEN 3999.84

Стока
check Во продавницата

- Рака Потпишана Од Дејв Винфилд - Њујорк Роулингс Реплика Шлем. - Бекет Сертификат За Автентичност. - Бекет Сериски Нумерирани И Базирани На Податоци Холограм. Њујорк Роулингс Реплика Мах Про МЛБ шлем рака потпишан Од Дејв Винфилд. Предметот и потписот се во одлична состојба. АВТЕНТИКАЦИЈА : предметот е придружен со Сертификат За Автентичност На Бекет-Сериски Нумериран И Базиран На Податоци Холограм * * * Радтке Спортот користи професионално осветлување за нашите слики на производи што може да покажат рефлексии.

Поврзани производи..