• Свеж
Клето Рејес Висока Прецизност Кука И Јамка Обука Боксерски Ракавици-Црна/Жолта
zoom_in

Клето Рејес Висока Прецизност Кука И Јамка Обука Боксерски Ракавици-Црна/Жолта

DEN 2544.00

Стока
check Во продавницата

Направено со вистинска кожа под строга контрола на квалитетот Обликувана подлога за дополнителна удобност. Лесно вклучување/исклучување со затворање на куката и јамката. Клето рејес логото вклучени на рачниот зглоб. Се препорачува за тренинзи и тешки тренинзи со торби. Направено со вистинска кожа под строга контрола на квалитетот. Обликувана подлога за дополнителна удобност. Лесно вклучување/исклучување со затворање на куката и јамката. Клето рејес логото вклучени на рачниот зглоб. Се препорачува за тренинзи и тешки тренинзи со торби. Клето Рејес Боксерските Ракавици со Висока Прецизност претставуваат иновативен дизајн со пократка манжетна за да ја направат ракавицата полесна. Placономското поставување на рацете ви ја дава безбедноста што им е потребна на вашите раце за интензивен тренинг. Рачно изработениот кожен ремен со затворање на кука и јамка обезбедува цврсто и побрзо вклопување на ракавицата. Овие ракавици со висока прецизност се идеални за најдобра заштита и удобност за тренинзи и тренинзи со вреќи за удирање. Карактеристики : Изработени со вистинска кожа под строга контрола на квалитетот. Обликувана подлога за дополнителна удобност. Лесно вклучување/исклучување со затворање на куката и јамката. Клето рејес логото вклучени на рачниот зглоб. Се препорачува за тренинзи и тешки тренинзи со торби.

Поврзани производи..