• Свеж
Питсбург Пирати Лилјак Момче # Игра Издадена Белата Маичка 1971 ТБТЦ ПИТ33528-Игра Користи МЛБ Дресови
zoom_in

Питсбург Пирати Лилјак Момче Игра Издадена Белата Маичка 1971 ТБТЦ ПИТ33528-Игра Користи МЛБ Дресови

DEN 2351.84

Стока
check Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Питсбург Пирати Лилјак Момче # Игра Издадена Белата Маичка 1971 ТБТЦ ПИТ33528 ако производот е непотпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Питсбург пирати сувенири.

Поврзани производи..