• Свеж
Грег Ентони автограм Кошаркарска Картичка 1994 Флер #147-Непотпишани Кошаркарски Картички
zoom_in

Грег Ентони автограм Кошаркарска Картичка 1994 Флер 147-Непотпишани Кошаркарски Картички

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Кошаркарски Картички. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Непотпишани Кошаркарски Картички. Грег Ентони автограм Кошарка Картичка (Њујорк Никс, КОМЕТАЛ) 1994 Флер #147. Точка доаѓа целосно заверена со евидентен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен грег ентони сувенири. Њујорк Никс сувенири.

Поврзани производи..